top of page
13087096_480173575514606_2159962.png
Grafiskas-vides-pasaule.jpg

Artūrs Dombrovskis

Izpilddirektors

player_10035_edited.jpg

Ivars Unda

Izpilddirektora asistents

No ieraksta līdz  rezultātam...

Par Mums.

Grafiskās Vides pasaule SIA ir kompānija, kurai ir vienkāršs mērķis - radīt lieliskus video materiālus. Mūsu video filmēšanas arsenāls piedāvā BlackMagic Ursa Mini Pro kameras ar izšķirtspēju līdz 12K, ļaujot ikvienam saskatīt pat vissīkākās nianses. Mūsdienīga prakse ir arī izmantot dronu, kura perspektīva piešķir jūsu stāstam gaisīgumu un neparastu skatu.

Lai padarītu mūsu video vēl skatāmākus, dinamiskākus un stabilākus, mēs izmantojam īpašumā esošo DJI Ronin 2 stabilizātoru. DJI Ronin 2 sniedz mums iespēju brīvi pārvietoties un panākt gludu, profesionālu attēlu, kas padara jūsu stāstu vēl aizraujošāku.

Turklāt, lai pievienotu radošās dimensijas gala rezultātam, ir iespēja izmantot kompānijas Kessler sliedi ar kameras kustības vadība sistēmu. Tā ļauj mums radīt dinamiskus, precīzus un aizraujošus kadrus, piešķirot video unikālu vizuālo pieskārienu. 

Skaņas ierakstam uzticamies industrijas profesionāliem mikrofoniem no kompānijas DPA, nodrošinot, ka ikviens skaņas mirklis ir dzirdams skaidri un skaisti. Tas nozīmē, ka, neatkarīgi no tā, vai jūs stāstāt par savu biznesu vai kādu ideju, skaņa vienmēr būs skaļa, skaidra un kvalitatīva.


Efektivitāte un atbildība.

Ar savas tehnikas īri nenodarbojamies, jo paši vēlamies nodrošināt labāko rezultātu, apvienojot tehniku ar radošumu. Savā īpašumā esošā tehnika mums palīdz sniegt ātru un kvalitatīvu rezultātu.


Mūsu apņemšanās: Izcilība un kvalitāte

Mūsu pamatprincipi ir vienkārši - piedāvāt kvalitāti, nekomplicēti un ar smaidu. Mēs ticam, ka ar šo pieeju mēs varam radīt video, kas iepriecinās jūs un jūsu auditoriju. Ja vēlaties augstas klases video montāžu un lieliski audio dizainu gala materiālu, tad mēs esam Jūsu izvēle. Ar mūsu pieredzi un radošumu radīsim neaizmirstamus rezultātus Jūsu vajadzībām.

bottom of page